Well Food

Dr. Burak TUNCER

icon
images

Dr. Burak TUNCER Hakkında

Merhaba Sevgili Dostlarımız;

Ben, halen 60 seneden beri tarımla uğraşan, topraklarımızın zenginliğine hürmeti olan bir ailenin mensubuyum.

Bilindiği gibi; Akdeniz bölgesi çok verimli toprakları ve iklim koşulları ile, envai çeşit tarım ürünleri ve son dönemlerde tropikal meyveleriyle Türkiye’mizin 7 bölgesine hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra yaş meyve sebze ihracatındaki artarak devam eden başarısı da ekonomimize katkısı açısından büyük önem arz etmektedir.

Ben çok şanslıydım, çünkü yıllarca evimize Antalya’dan sebze ve meyveler paketlenmiş olarak geldi. Doğrudan tarladan soframıza gelen domatesin, salatalığın, maydanozun tadını ve kokusunu anlatamam. Özellikle C vitamini deposu olan portakal ve mandalinanın lezzeti...

İşte bu eşsiz, taze lezzetlerin ve sağlıklı besinlerin sizlerin de sofralarınızda yer alması için Well World projemizin bir parçası olan Well Food’u hayata geçirdik.

Siz Değerli Dostlarımızın da faydalanmanızı sağlamak amacıyla; Kıymetli hocam Dr.Hasan İNSEL’e gelen yoğun talepler  ve tecrübeleri doğrultusunda; Sağlıklı besin sepetleri oluşturduk. Sindirim Dostu Sepet, Bağışıklık sepeti, Detox sepeti vb. gibi ihtiyacınıza göre olan fonksiyonel sepetlerimiz mevsim koşullarına göre güncellenerek beğeninize sunulacaktır.

Amacımız sizlere Akdeniz Bölgesi’nin topraklarında, dalında geleneksel tarım yöntemiyle, GDO’suz, hormonsuz yetiştirdiğimiz doğal, kaliteli sebze, meyveleri, yeşillikleri en taze haliyle sizlere ulaştırmak. Üstelik gıda analiz rapor sonuçlarıyla.

Web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda da besinler, sağlıklı beslenme, sindirim ve yemek tarifleriyle de hayatınıza mutluluk katmaya, bilinçli tüketim için sizlere en doğru güncel bilgileri vermeye devam edeceğiz.

Özenle seçerek, tüm Türkiye’ye, evlerinize kadar sevgiyle gönderdiğimiz ürünleri mutlulukla tüketmeniz ve sizlere sağlık katması dileklerimle…

Dr.Burak TUNCER

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

icon
icon

Taze ve Doğal

Dalından meyve, toprağından sebzeler.

icon

Doktor Tavsiyeleri

Doktor tavsiyesi beslenme yöntemleri ve gıdalar.

icon

Gıda Analiz Raporları

Ürünlerimizi gıda analiz raporlu sonuçlarıyla sizlere ulaştırıyoruz.

icon

Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

banner
icon

Zengin Seçenekler

Doğadan gelen en taze lezzetler sofranızda.

icon

Hızlı teslimat

Siparişinizi takip eden ilk kargo çıkış günümüzde gönderiyoruz.

icon

İyi Tarım

Yerli ve genetiği korunmuş en kaliteli tohumlar.

icon

Doğa Dostu Üretim

Türk Gıda Kodeksi ve Uluslararası Gıda koşullarına uygun üretim.