Well Food

Dr. Hasan İNSEL

icon
images

Dr. Hasan İNSEL Hakkında

Dr. HASAN İNSEL

İç Hastalıkları Uzmanı

F.X. Mayr Hekimi

İstanbul’da doğan Dr. Hasan İnsel,  Almanya’da İç Hastalığı ihtisasını tamamlamış; Erlangen Üniversitesinde Gastroenterolojik Endoskopi ve Ultrason eğitimi eğitimi almıştır.

Uzman olduktan sonra Almanya Düsseldorf’ta gastroenteroloji, sağlıklı yaşam, check-up ve önleyici tıp konularında çalışmıştır.

Türkiye’ye döndüğünde İç Hastalığı Hekimliği yanında, Almanyadaki çalışmalarının devamı olarak o zamanlar için çok yeni kavramlar olan sağlıklı yaşam, check-up ve preventif tıp konularında yoğunlaşmıştır. 

İstanbul, Nişantaşında kurucu ortağı olduğu “İntermed Sağlık Kontrol Merkezi”ni açıp, Türkiye’de ilk defa bir çatı altında geniş kapsamlı teşhis ve check-up hizmetini başlatmıştır.

Merkezi Viyana’da olan ESAAM-Avrupa Önleyici, Rejeneratif ve Antiaging Tıp Derneğinin kurucu yönetim kurulu üyesi olan Dr. Hasan İnsel, WAAAM-World Academy of Anti Aging Medicine’in de Akademik Kurul üyesidir.

Columbia Cornell Universitesi New York Presbyterian Hastanesinin onbir yıl Uluslararası Bölüm Senior Danışmanlığını yapmış olan Dr. İnsel, 

Türkiyede’de sağlıklı yaşam programları, eğitimleri ve Corporate Wellness programları organize eden Medigen’in kurucusu ve başkanıdır.

Uzun yıllar Milliyet Gazetesi Cadde ekinde “Saatleri Durduralım” isimli köşesinde sağlıklı yaşam ve önleyici tıp konularını işlemiş, HTV de “Vip and Fit” programını hazırlayıp, sunmuştur.

Dr. Hasan İnsel, Avusturyada sağlıklı sindirim ile ilgili F.X. Mayr eğitimini bitirerek, Avusturya Tabip Odası onaylı Modern F.X.Mayr Hekimliği Uzmanı olmuştur. Avusturya Klagenfurt’ta Gastroenterolojik Kineziyoloji eğitimi almıştır ve IMAK Fonksiyonel Myodiagnostik derneği üyesidir.

Kurucusu olduğu İntermed’in Onursal Başkanı olan Dr. Hasan İnsel’in “Modern Mayr Metodu ile SİNDİRİM SANATI” isimli kitabı vardır.

Dr Hasan İnsel, Well World ve Well Food’un Longevity ve Modern Mayr Metodu Sindirim Sanatı Konsept danışmanlığını yapmaktadır.

 

Instagram: #drhasaninsel #sindirimsanati

Email: hasaninsel@gmail.com

Youtube: drhasaninsel

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

icon
icon

Taze ve Doğal

Dalından meyve, toprağından sebzeler.

icon

Doktor Tavsiyeleri

Doktor tavsiyesi beslenme yöntemleri ve gıdalar.

icon

Gıda Analiz Raporları

Ürünlerimizi gıda analiz raporlu sonuçlarıyla sizlere ulaştırıyoruz.

icon

Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

banner
icon

Zengin Seçenekler

Doğadan gelen en taze lezzetler sofranızda.

icon

Hızlı teslimat

Siparişinizi takip eden ilk kargo çıkış günümüzde gönderiyoruz.

icon

İyi Tarım

Yerli ve genetiği korunmuş en kaliteli tohumlar.

icon

Doğa Dostu Üretim

Türk Gıda Kodeksi ve Uluslararası Gıda koşullarına uygun üretim.