Well Food

Hakkımızda

icon
images

Well Food; Türk insanının daha sağlıklı, kaliteli gıdaları tüketmesi gerektiğine inanarak ve bu bilinçlendirmeyi oluşturma hedefiyle projesini başlatmıştır.

Türkiye’de yaş sebze meyve ihracatının ekonomimize olan katkısı oldukça büyük. İhracat yaptığımız ülkelerin kalite, tat, renk, ebat, koku, gdo, hormon, kalıntı konusundaki hassasiyetlerinin sağlıklarına verdikleri önemden anlıyoruz.

Türkiye’de yaş sebze meyve ihracatının ekonomimize olan katkısı oldukça büyük. İhracat yaptığımız ülkelerin kalite, tat, renk, ebat, koku, gdo, hormon, kalıntı konusundaki hassasiyetlerinin sağlıklarına verdikleri önemden anlıyoruz.

Well Food; Aynı özeni kendi ülkemiz insanları için de yerine getirmeyi en sağlıklı, en kaliteli, en lezzetli ve doğal ürünleri hepimizin tüketmesi öncülüğünü ve sorumluluğunu taşımaktadır.

Bizim için Değerlisiniz

Siparişini verdiğiniz her ürün için titizleniyoruz. Tohumları aldığımız noktadan, ekili topraklarımızın analizine, sebze, meyve ve yeşilliklerin gıda analiz raporlarından, Antalya’daki soğuk hava depomuzdaki, paketleme tesisimizde hijyen şartlarına uygun olarak yaptığımız paketlemeye ve size ulaşıncaya kadar olan süreçteki özenimiz, sizin ve sevdiklerinizin ürünlerimizi güvenle, keyifle tüketebilmeniz ve kolaylıkla ulaşabilmeniz için…

MİSYON VE VİZYON

Misyonumuz: Ülkemizin zengin topraklarında yetiştirdiğimiz, yüksek besin değerine sahip, kaliteli ve doğal sebze ve meyveleri, doğaya ve insanlığa sevgi, saygı kültürü ile; Uluslararası Gıda koşullarına uygun üretim yaparak; Türkiye ekonomisine çalışanlarımız ile katkı sağlamak.

Vizyonumuz: Sağlıklı, geleneksel ve sürdürülebilir tarım ürünlerini üreticiden tüketiciye ulaştıran, sektörün öncü firması olmak.

Sürdürebilirlik İlkemiz

Well Food bünyesinde sürdürülebilirlik ilkeleri, derinden kökleşmiş, sarsılmaz bir değere sahiptir. Sizlere üretimin her şartta çevresel, sosyal ve ekonomik etkilerini göz önünde bulundurarak hizmet sunuyoruz.

Günümüzde, beslenmenin en sağlıklısını, en doğalını elde etmek amacıyla yola çıkan Well Food, özenle seçilen ürünleri en taze haliyle kapıya kadar ulaştırma hedefiyle hizmetine başladı.

Well Food, Akdeniz topraklarından gelen doğanın mucizelerini evlerinize, işyerlerinize ulaştırmak ve mutfağınıza mutluluk katabilmek heyecanı ile ilk adımlarını attı.

Well Food sayesinde aileniz ve sevdikleriniz için dalından, toprağından koparılmış sebze ve meyvelere, doğal ve taptaze halleriyle ulaşabileceksiniz.

Well Food Ailesi'ne Hoşgeldiniz

Sağlık ve mutluluğu paylaşmak adına sizlerle birlikteyiz.

Muhteşem doğası, iklimi, kaynakları ve coğrafi yapısı ile Akdeniz bölgesi, hiç şüphesiz, dünyada çapında bereketli, verimli ve tarıma elverişli topraklara sahip güzide bir bölgemizdir. Akdeniz Bölgesi'nin köylerinde, yaylalarında, torosların eteklerinde yetişen sebze ve meyvelerin çeşitliliği ülkemize öncülük etmektedir.

Well Food'un bu heyecanlı serüveni, şimdi de Türkiye'nin neresinde olursanız olun, tek tıkla siz değerli tüketicilerimizin mutfaklarına ulaşarak devam ediyor...

Geleneksel mutfağımızın tazeliğini ve benzersizliğini koruyarak, çocukluktan ve gençlik yıllarından kalma lezzetleri damaklarınızla tekrar buluşturmaya geliyoruz...

Well Food ailesi olarak, sizlere daima %100 müşteri memnuniyeti sağlamak hedefindeyiz. Tüm ihtiyaçlarınızı, istek ve taleplerinizi hızla çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.

Web sitemizden satışlara başlamış olup; Türkiye'de her neredeyseniz, ister evinize, ister iş yerinize siparişlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırıyoruz.

Well Food %100 Müşteri Memnuniyeti ile daima yakınızda…!

Well Food olarak, bu ülkenin topraklarına, doğamıza olan sonsuz saygımız ile Akdeniz Bölgesi'nde yetiştirdiğimiz sebze ve meyveleri Türk Gıda kodeksi ve Uluslar arası Gıda Koşullarına uygun,analiz raporuyla sizlere gönderiyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

Mutfağınıza mutluluk katan alışverişler dileriz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

icon
icon

Taze ve Doğal

Dalından meyve, toprağından sebzeler.

icon

Doktor Tavsiyeleri

Doktor tavsiyesi beslenme yöntemleri ve gıdalar.

icon

Gıda Analiz Raporları

Ürünlerimizi gıda analiz raporlu sonuçlarıyla sizlere ulaştırıyoruz.

icon

Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

banner
icon

Zengin Seçenekler

Doğadan gelen en taze lezzetler sofranızda.

icon

Hızlı teslimat

Siparişinizi takip eden ilk kargo çıkış günümüzde gönderiyoruz.

icon

İyi Tarım

Yerli ve genetiği korunmuş en kaliteli tohumlar.

icon

Doğa Dostu Üretim

Türk Gıda Kodeksi ve Uluslararası Gıda koşullarına uygun üretim.